Kdo je tady ředitel?

28. února 2015 v 0:17 | Nine9 |  InscenacePremiéra: 25.4.2009

Režie: Daniel Hrbek, Scéna: Petr Masopust, Kostýmy: Anna Forstová & MKB, Dramaturgie: Martina Kinská
Hrají: Michal Dlouhý, Kamil Halbich, Alexej Pyško/Dušan Sitek, Jaroslav Šmíd, Kristýna Frejová, Robert Jašków, Šárka Urbanovská/Blanka Popková, Tomáš Pavelka/Tomáš Červinek, David Punčochář, Petra Jungmanová/Klára Cibulková, Martina Krátká


Je "Kdo je tady ředitel?" naprosto geniální představení? - No ANO, ovšem že ANO!
Líbilo se? - ANO, samozřejmě!
Byla to sranda? - Hahaaa, že se ptáte! ANO!
Doporučila bys ho? - Ježiši! Jistě že ANO!
A co Dlouhý, válel? - ANO! Rozhodně ANO!

Když se kladou ty správné otázky, není zas tak těžké vše odsouhlasit. O tom, že částice "ANO" ale dokáže být pořádná mrška, se přesvědčí nejen Kristoffer v podání naprosto vynikajícího Michala Dlouhého, ale i Ravn Kamila Halbicha a zaměstnanci firmy Software, počítače a tak.
Takhle dobře a pořádně jsem se dlouho nenasmála! Naprosto bombové představení a bez pardonu prdel od začátku do konce! Hvězdou jeviště je jednoznačně Michal Dlouhý. Skvěle sem pasuje i jeho přehnaná teatrálnost! On si tu roli TAK UŽÍVÁ! Na něm je TOLIK vidět, že ho postava Kristoffera baví! Není ovšem sám... I na ostatních hercích jde poznat, že si představení užívají a notně se při něm vyblbnou. Jsou uvolnění, naprosto sehraní a dokáží na sebe skvěle reagovat. Navzájem se špičkují a dělají si různé naschvály, ovšem právě díky tomu je každá repríza jiná, takže i divák, který již hru viděl několikrát, odchází stejně nadšen jako po prvním jejím zhlédnutí.

P.S. Už jsem psala, že Michal Dlouhý zcela válí a kraluje?
(No ANO, vím, že ANO, psala :-P)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama